Back ALIGARH - BAREILLY Passenger (UnReserved)

ALIGARH JN(ALJN) BAREILLY(BE) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ALIGARH JN(ALJN) Starts 11:30 0 0.0
MANZURGARHI(MZGI) 11:48 11:50 2 8.8
HARDUAGANJ(HGJ) 12:03 12:05 2 13.5
SUNAMAI HALT(SUNM) 12:15 12:16 1 17.9
GODHA(GDHA) 12:23 12:24 1 22.1
ATRAULI ROAD(AUR) 12:35 12:37 2 28.1
DHARAMPUR(DMPR) 12:47 12:48 1 35.4
DIBAI(DIB) 12:57 12:59 2 41.8
RAJGHAT NARORA(RG) 13:15 13:17 2 48.7
BABRALA(BBA) 13:26 13:28 2 54.6
BHAKRAULI(BHKL) 13:40 13:41 1 61.6
DHANARI(DN) 13:49 13:51 2 67.1
PATHAKPUR(PHX) 14:01 14:02 1 73.7
BAHJOI(BJ) 14:10 14:12 2 81.4
MAJADA HALT(MJHL) 14:22 14:23 1 90.0
CHANDAUSI JN(CH) 14:55 15:10 15 98.1
SISARKA(SSKA) 15:18 15:20 2 105.5
ASAFPUR(AFR) 15:33 15:35 2 111.8
PURUA KHERA(PRKE) 15:44 15:45 1 116.7
DABTARA(DUB) 16:05 16:07 2 122.2
KARENGI(KEG) 16:15 16:17 2 127.5
REOTI BAHORA KHERA(RBK) 16:26 16:27 1 134.8
AONLA(AO) 16:35 16:40 5 140.2
NISUI(NSU) 16:51 16:52 1 146.9
BASHARATGANJ(BTG) 17:03 17:05 2 151.6
RAMGANGA(RGB) 17:19 17:21 2 160.8
BAREILLY(BE) 17:50 Ends 0 166.6