Back ALIGARH - BAREILLY Passenger (UnReserved)

ALIGARH JN(ALJN) BAREILLY(BE) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ALIGARH JN(ALJN) Starts 11:30 0 0.0
MANZURGARHI(MZGI) 11:46 11:48 2 8.9
HARDUAGANJ(HGJ) 12:03 12:05 2 13.4
SUNAMAI HALT(SUNM) 12:15 12:16 1 17.9
GODHA(GDHA) 12:23 12:24 1 22.1
ATRAULI ROAD(AUR) 12:31 12:33 2 28.2
DHARAMPUR(DMPR) 12:43 12:44 1 35.4
DIBAI(DIB) 12:55 13:00 5 41.8
RAJGHAT NARORA(RG) 13:10 13:12 2 48.7
BABRALA(BBA) 13:22 13:27 5 54.6
BHAKRAULI(BHKL) 13:38 13:39 1 61.6
DHANARI(DN) 13:48 13:50 2 67.1
PATHAKPUR(PHX) 13:59 14:00 1 73.7
BAHJOI(BJ) 14:09 14:11 2 81.4
MAJADA HALT(MJHL) 14:20 14:21 1 90.0
CHANDAUSI JN(CH) 15:00 15:05 5 98.1
SISARKA(SSKA) 15:13 15:15 2 105.5
ASAFPUR(AFR) 15:30 15:32 2 111.7
PURUA KHERA(PRKE) 15:39 15:40 1 116.7
DABTARA(DUB) 16:01 16:03 2 122.2
KARENGI(KEG) 16:11 16:13 2 127.5
REOTI BAHORA KHERA(RBK) 16:22 16:23 1 134.8
AONLA(AO) 16:35 16:40 5 140.2
NISUI(NSU) 16:47 16:48 1 146.9
BASHARATGANJ(BTG) 16:55 16:57 2 151.6
RAMGANGA(RGB) 17:08 17:10 2 160.7
BAREILLY(BE) 17:40 Ends 0 167.2