Back ARA - SASARAM Passenger

ARA(ARA) SASARAM(SSM) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ARA(ARA) Starts 2:45 0 0.0
UDWANT NAGAR HALT(UWNR) 2:52 2:53 1 8.1
GARHANI(GQN) 3:10 3:11 1 18.5
SEMRAON(SRMN) 3:18 3:19 1 23.4
CHARPOKHARI HALT(CRQ) 3:27 3:28 1 29.0
PIRO(PIRO) 3:43 3:45 2 38.0
JHARJHAND MAHADEV HALT(JKMH) 3:49 3:50 1 42.1
NONAR HALT(NON) 3:54 3:55 1 42.7
HASAN BAZAR HALT(HSB) 4:00 4:01 1 44.3
HASAN BAZAR HALT(HBSH) 4:06 4:07 1 46.3
B R BORDER HALT(BRBH) 4:11 4:12 1 48.9
SHIVPUR HALT(SVPH) 4:18 4:19 1 51.0
BIKRAMGANJ(XBKJ) 4:26 4:28 2 55.7
SHAHEED BABA PARAV HALT(SBPS) 4:32 4:33 1 57.6
GHUSIA HALT(GAHT) 4:37 4:38 1 58.9
GHUSIA KALAN HALT(GSK) 4:43 4:44 1 60.9
MANI HALT(MANI) 4:49 4:50 1 63.6
BAIRI HALT(BRIH) 4:54 4:55 1 64.8
SANJHAULI HALT(SJV) 5:01 5:02 1 67.9
SAMHUTA HALT(SAHT) 5:09 5:10 1 72.2
GARNOKHA(GNK) 5:18 5:20 2 76.6
CHANKA HALT(CKHT) 5:27 5:28 1 82.7
BARAW MORE(BMHT) 5:33 5:34 1 84.7
KHAIRADIH HALT(KADH) 5:39 5:40 1 86.2
AGRER HALT(AERH) 5:45 5:46 1 88.6
MOKAR HALT(MKHS) 5:51 5:52 1 90.7
SASARAM(SSM) 7:00 Ends 0 97.0