Back JAMALPUR - BHAGALPUR Passenger (UnReserved)

JAMALPUR JN(JMP) BHAGALPUR(BGP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAMALPUR JN(JMP) Starts 18:58 0 0.0
PATAM HALT(PATM) 19:03 19:04 1 4.8
RATANPUR(RPUR) 19:09 19:10 1 6.2
RISHIKUND(RIKD) 19:14 19:15 1 9.1
BARIARPUR(BUP) 19:19 19:20 1 11.1
KALYANPUR ROAD(KPRD) 19:28 19:29 1 15.8
GHORGHAT(GOG) 19:33 19:34 1 18.0
KHARIAPIPRA HALT(KAPP) 19:39 19:40 1 19.8
GANGANI(GNNA) 19:43 19:44 1 21.8
KAMARGANJ(KMGH) 19:49 19:50 1 24.1
SULTANGANJ(SGG) 19:54 19:55 1 28.9
ABJUGANJ(AJUG) 20:25 20:26 1 31.1
MAHESHI(MVV) 20:31 20:32 1 34.7
AKBARNAGAR(AKN) 20:37 20:38 1 39.1
CHHIT MAKHANPUR(CTMP) 20:44 20:45 1 42.7
MURARPUR(MPY) 20:49 20:50 1 44.3
NATHNAGAR(NAT) 20:56 20:57 1 49.2
BHAGALPUR(BGP) 21:05 Ends 0 53.1