Back BANKA - BHAGALPUR Passenger

BANKA(BAKA) BHAGALPUR(BGP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BANKA(BAKA) Starts 19:40 0 0.0
MURAHARA(MRHA) 19:51 19:52 1 6.6
TELIA(TELY) 20:01 20:02 1 11.0
BARAHAT JN(BHLE) 20:11 20:19 8 15.7
PUNSIA(PNSA) 20:26 20:27 1 19.4
PIPRADIH(PPDI) 20:36 20:37 1 23.8
DHAUNI(DWLE) 20:43 20:44 1 25.9
BELA HALT(BELT) 20:51 20:52 1 29.0
SANJHA(SJJ) 20:58 20:59 1 32.0
TIKANI(TKLE) 21:09 21:10 1 36.8
JAGDISHPUR(JDPT) 21:14 21:15 1 39.0
HATPURAINI(HPLE) 21:21 21:22 1 40.9
GANI DHAM HALT(GIF) 21:27 21:28 1 43.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 21:35 21:36 1 46.0
BHAGALPUR(BGP) 21:55 Ends 0 52.9