Back HANSDIHA - BHAGALPUR Passenger

HANSDIHA(HSDA) BHAGALPUR(BGP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HANSDIHA(HSDA) Starts 10:40 0 0.0
KUMRADOL(KADL) 10:49 10:50 1 6.2
PANDETOLA(PETA) 11:06 11:07 1 16.0
MANDAR HILL(MDLE) 11:25 11:30 5 23.8
BARAHAT JN(BHLE) 11:56 11:57 1 36.7
PUNSIA(PNSA) 12:05 12:06 1 40.5
PIPRADIH(PPDI) 12:15 12:16 1 44.8
DHAUNI(DWLE) 12:21 12:22 1 46.9
BELA HALT(BELT) 12:30 12:31 1 50.1
SANJHA(SJJ) 12:37 12:38 1 53.1
TIKANI(TKLE) 12:47 12:48 1 57.8
JAGDISHPUR(JDPT) 12:53 12:54 1 60.1
HATPURAINI(HPLE) 13:01 13:02 1 62.0
GANI DHAM HALT(GIF) 13:06 13:07 1 64.1
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 13:14 13:15 1 67.1
BHAGALPUR(BGP) 13:35 Ends 0 73.9