Back PATHANKOT - JOGINDER NAGAR Passenger

PATHANKOT(PTK) JOGINDER NAGAR(JDNX) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATHANKOT(PTK) Starts 10:10 0 0.0
DALHOGI ROAD(DLSR) 10:27 10:29 2 9.9
KANDWAL HALT(KAWL) 10:50 10:51 1 13.0
NURPUR ROAD(NUPR) 11:05 11:07 2 19.9
TALARA(TLRA) 11:26 11:28 2 29.4
BALLE-DA-PIR-LA(BLDL) 11:38 11:39 1 33.5
BHARMAR(BRMR) 11:51 11:52 1 39.3
JAWAN WALA SHEHAR(JWLS) 12:05 12:07 2 45.5
HARSAR DEHRI(HRDR) 12:23 12:25 2 53.0
MEGH RAJ PURA(MGRP) 12:36 12:37 1 59.0
NAGROTA SURIYAM(NGRS) 12:46 12:48 2 62.0
BARYAL HIMACHAL(BRHL) 12:57 12:58 1 65.7
NANDPUR BHATAULI(NDBT) 13:05 13:06 1 67.8
GULER(GULR) 13:17 13:19 2 72.3
LUNSU HALT(LNS) 13:31 13:32 1 76.1
TRIPAL HALT(TRPL) 13:42 13:43 1 80.3
JAWLMUKHI ROAD(JMKR) 13:50 13:52 2 82.9
KOPARLAHAR(KPLR) 14:07 14:09 2 89.6
KANGRA(KGRA) 14:20 14:22 2 94.4
KANGRA MANDIR(KGMR) 14:37 14:38 1 97.5
SAMLOTI(SMLT) 14:50 14:51 1 103.4
NAGROTA(NGRT) 15:04 15:06 2 108.8
CHAMUNDA MARG(CMMG) 15:23 15:24 1 112.2
PAROR(PRAR) 15:38 15:39 1 119.0
SULAH HIMACHAL PRADESH(SLHP) 15:45 15:46 1 121.5
PALAMPUR HIMACHAL(PLMX) 16:07 16:09 2 127.1
PATTI RAJPURA HALT(PTRJ) 16:34 16:35 1 130.7
PANCH RUKHI(PHRH) 16:41 16:42 1 133.4
MAJHAIRAN HIMACHAL(MNHL) 16:53 16:54 1 137.9
BAIJNATH PAPROLA(BJPL) 17:09 17:44 35 141.1
BAIJNATH MANDIR(BJMR) 17:51 17:52 1 143.1
AHJU(AHJU) 18:22 18:24 2 152.0
CHAUNTRA BHATERH(CTZ) 18:46 18:47 1 157.0
JOGINDER NAGAR(JDNX) 20:00 Ends 0 163.6