Back PATHANKOT - JOGINDER NAGAR Passenger

PATHANKOT(PTK) JOGINDER NAGAR(JDNX) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATHANKOT(PTK) Starts 2:05 0 0.0
DALHOGI ROAD(DLSR) 2:23 2:24 1 9.9
NURPUR ROAD(NUPR) 2:42 2:44 2 19.9
TALARA(TLRA) 3:04 3:06 2 29.4
BHARMAR(BRMR) 3:26 3:27 1 39.3
JAWAN WALA SHEHAR(JWLS) 3:40 3:42 2 45.5
HARSAR DEHRI(HRDR) 3:59 4:01 2 53.0
NAGROTA SURIYAM(NGRS) 4:21 4:23 2 62.0
BARYAL HIMACHAL(BRHL) 4:33 4:34 1 65.7
NANDPUR BHATAULI(NDBT) 4:40 4:41 1 67.8
GULER(GULR) 4:57 4:59 2 72.3
TRIPAL HALT(TRPL) 5:28 5:29 1 80.3
JAWLMUKHI ROAD(JMKR) 5:38 5:40 2 82.9
KOPARLAHAR(KPLR) 5:54 5:56 2 89.6
KANGRA(KGRA) 6:13 6:15 2 94.4
KANGRA MANDIR(KGMR) 6:25 6:26 1 97.5
SAMLOTI(SMLT) 6:39 6:40 1 103.4
NAGROTA(NGRT) 6:52 6:54 2 108.8
CHAMUNDA MARG(CMMG) 7:04 7:05 1 112.2
PAROR(PRAR) 7:20 7:21 1 119.0
SULAH HIMACHAL PRADESH(SLHP) 7:28 7:29 1 121.5
PALAMPUR HIMACHAL(PLMX) 7:53 7:55 2 127.1
PATTI RAJPURA HALT(PTRJ) 8:06 8:07 1 130.7
PANCH RUKHI(PHRH) 8:13 8:14 1 133.4
MAJHAIRAN HIMACHAL(MNHL) 8:25 8:26 1 137.9
BAIJNATH PAPROLA(BJPL) 8:45 9:30 45 141.1
BAIJNATH MANDIR(BJMR) 9:36 9:37 1 143.1
AHJU(AHJU) 10:07 10:09 2 152.0
CHAUNTRA BHATERH(CTZ) 10:32 10:33 1 157.0
JOGINDER NAGAR(JDNX) 11:00 Ends 0 163.6