Back PATHANKOT - BAIJNATH PAPROLA Passenger

PATHANKOT(PTK) BAIJNATH PAPROLA(BJPL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATHANKOT(PTK) Starts 12:50 0 0.0
DALHOGI ROAD(DLSR) 13:07 13:09 2 9.9
KANDWAL HALT(KAWL) 13:17 13:18 1 13.0
NURPUR ROAD(NUPR) 13:31 13:33 2 19.9
TALARA(TLRA) 14:03 14:05 2 29.4
BALLE-DA-PIR-LA(BLDL) 14:16 14:17 1 33.5
BHARMAR(BRMR) 14:30 14:31 1 39.3
JAWAN WALA SHEHAR(JWLS) 14:44 14:46 2 45.5
HARSAR DEHRI(HRDR) 15:03 15:05 2 53.0
MEGH RAJ PURA(MGRP) 15:19 15:20 1 59.0
NAGROTA SURIYAM(NGRS) 15:28 15:30 2 62.0
BARYAL HIMACHAL(BRHL) 15:40 15:41 1 65.7
NANDPUR BHATAULI(NDBT) 15:47 15:48 1 67.8
GULER(GULR) 15:58 16:00 2 72.3
LUNSU HALT(LNS) 16:11 16:12 1 76.1
TRIPAL HALT(TRPL) 16:23 16:24 1 80.3
JAWLMUKHI ROAD(JMKR) 16:50 16:52 2 82.9
KOPARLAHAR(KPLR) 17:26 17:28 2 89.6
KANGRA(KGRA) 17:48 17:50 2 94.4
KANGRA MANDIR(KGMR) 18:15 18:16 1 97.5
SAMLOTI(SMLT) 18:29 18:30 1 103.4
NAGROTA(NGRT) 19:08 19:10 2 108.8
CHAMUNDA MARG(CMMG) 19:38 19:39 1 112.2
PAROR(PRAR) 19:54 19:55 1 119.0
SULAH HIMACHAL PRADESH(SLHP) 20:02 20:03 1 121.5
PALAMPUR HIMACHAL(PLMX) 20:16 20:18 2 127.1
PATTI RAJPURA HALT(PTRJ) 20:29 20:30 1 130.7
PANCH RUKHI(PHRH) 20:36 20:37 1 133.4
MAJHAIRAN HIMACHAL(MNHL) 20:48 20:49 1 137.9
BAIJNATH PAPROLA(BJPL) 21:10 Ends 0 141.1