Back PATHANKOT - BAIJNATH PAPROLA Passenger

PATHANKOT(PTK) BAIJNATH PAPROLA(BJPL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATHANKOT(PTK) Starts 6:00 0 0.0
DALHOGI ROAD(DLSR) 6:19 6:21 2 9.9
KANDWAL HALT(KAWL) 6:28 6:29 1 13.0
NURPUR ROAD(NUPR) 6:43 6:45 2 19.9
TALARA(TLRA) 7:05 7:07 2 29.4
BALLE-DA-PIR-LA(BLDL) 7:19 7:20 1 33.5
BHARMAR(BRMR) 7:33 7:34 1 39.3
JAWAN WALA SHEHAR(JWLS) 7:48 7:50 2 45.5
HARSAR DEHRI(HRDR) 8:08 8:10 2 53.0
MEGH RAJ PURA(MGRP) 8:35 8:36 1 59.0
NAGROTA SURIYAM(NGRS) 8:46 8:48 2 62.0
BARYAL HIMACHAL(BRHL) 8:56 8:57 1 65.7
NANDPUR BHATAULI(NDBT) 9:03 9:04 1 67.8
GULER(GULR) 9:14 9:16 2 72.3
LUNSU HALT(LNS) 9:27 9:28 1 76.1
TRIPAL HALT(TRPL) 9:37 9:38 1 80.3
JAWLMUKHI ROAD(JMKR) 9:45 9:47 2 82.9
KOPARLAHAR(KPLR) 10:03 10:05 2 89.6
KANGRA(KGRA) 10:16 10:18 2 94.4
KANGRA MANDIR(KGMR) 10:28 10:29 1 97.5
SAMLOTI(SMLT) 10:42 10:43 1 103.4
NAGROTA(NGRT) 10:55 10:57 2 108.8
CHAMUNDA MARG(CMMG) 11:07 11:08 1 112.2
PAROR(PRAR) 11:23 11:24 1 119.0
SULAH HIMACHAL PRADESH(SLHP) 11:31 11:32 1 121.5
PALAMPUR HIMACHAL(PLMX) 11:44 11:46 2 127.1
PATTI RAJPURA HALT(PTRJ) 11:57 11:58 1 130.7
PANCH RUKHI(PHRH) 12:04 12:05 1 133.4
MAJHAIRAN HIMACHAL(MNHL) 12:16 12:17 1 137.9
BAIJNATH PAPROLA(BJPL) 12:40 Ends 0 141.1