Back SAHARANPUR - OLD DELHI Passenger

SAHARANPUR(SRE) OLD DELHI(DLI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAHARANPUR(SRE) Starts 3:15 0 0.0
TAPRI JN(TPZ) 3:27 3:28 1 6.6
RAMPURMANI HARA(RPMN) 3:48 3:49 1 27.4
NANAUTA(NNX) 4:02 4:03 1 39.0
THANA BHAWAN(THBN) 4:14 4:15 1 48.9
HIND(HIND) 4:27 4:28 1 59.8
SHAMLI(SMQL) 4:43 4:48 5 70.5
KANDHLA(KQL) 5:01 5:02 1 84.4
AILAM(AILM) 5:10 5:11 1 90.2
ASRA HALT(ASAR) 5:15 5:16 1 92.7
BHUDPUR(BDHP) 5:21 5:22 1 96.2
QASIMPUR KHERI(KPKI) 5:29 5:30 1 100.1
BAOLI(BAOL) 5:37 5:38 1 104.9
BARAUT(BTU) 5:53 5:55 2 109.7
BARKA(BADK) 6:10 6:11 1 112.4
ALAWALPUR I PUR(AIH) 6:16 6:17 1 115.2
SUJRA(SUJR) 6:23 6:24 1 119.3
BAGPAT ROAD(BPM) 6:34 6:36 2 125.6
AHERA HALT(AHQ) 6:51 6:52 1 128.5
SANHERA HALT(SFA) 6:57 6:58 1 131.5
KHEKRA(KEX) 7:03 7:04 1 135.2
FAKHARPUR HALT(FAP) 7:10 7:11 1 138.6
GOTRA HALT(GTRA) 7:16 7:17 1 141.9
NURSRATABAD KHARKHAR(NTG) 7:23 7:24 1 146.1
NOLI(NOLI) 7:29 7:30 1 149.6
BEHTA HAZIPUR HALT(BHHZ) 7:36 7:37 1 152.3
DELHI SHAHDARA(DSA) 7:51 7:53 2 158.2
OLD DELHI(DLI) 8:10 Ends 0 164.8