Back SAHARANPUR - OLD DELHI Passenger (via Shamli)

SAHARANPUR(SRE) OLD DELHI(DLI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAHARANPUR(SRE) Starts 6:55 0 0.0
TAPRI JN(TPZ) 7:06 7:07 1 6.6
MANANI(MNZ) 7:18 7:19 1 17.7
BHANKALA HALT(BNQL) 7:25 7:26 1 22.7
RAMPURMANI HARA(RPMN) 7:32 7:33 1 27.4
SONA ARJUNPUR(SNAP) 7:39 7:40 1 32.8
NANAUTA(NNX) 7:47 7:48 1 39.0
THANA BHAWAN(THBN) 7:59 8:00 1 48.9
THANA BHAWAN TN(TBTN) 8:05 8:06 1 51.5
HARHAR FATEHPUR(HHP) 8:11 8:12 1 55.6
HIND(HIND) 8:17 8:18 1 59.8
SILAWAR(SLWR) 8:23 8:24 1 63.2
SHAMLI(SMQL) 8:45 8:50 5 70.5
GUJRAN BALWA(GLBN) 8:57 8:58 1 75.0
KHANDRAWALI(KZI) 9:03 9:04 1 77.9
KANDHLA(KQL) 9:13 9:14 1 84.4
AILAM(AILM) 9:22 9:23 1 90.2
ASRA HALT(ASAR) 9:28 9:29 1 92.7
BHUDPUR(BDHP) 9:33 9:34 1 96.2
QASIMPUR KHERI(KPKI) 9:53 9:55 2 100.1
BAOLI(BAOL) 10:13 10:14 1 104.9
BARAUT(BTU) 10:21 10:22 1 109.7
BARKA(BADK) 10:29 10:30 1 112.4
ALAWALPUR I PUR(AIH) 10:35 10:36 1 115.2
SUJRA(SUJR) 10:41 10:42 1 119.3
BAGPAT ROAD(BPM) 10:49 10:50 1 125.6
AHERA HALT(AHQ) 10:55 10:56 1 128.5
SANHERA HALT(SFA) 11:01 11:02 1 131.5
KHEKRA(KEX) 11:09 11:10 1 135.2
FAKHARPUR HALT(FAP) 11:15 11:16 1 138.6
GOTRA HALT(GTRA) 11:22 11:23 1 141.9
NURSRATABAD KHARKHAR(NTG) 11:28 11:29 1 146.1
NOLI(NOLI) 11:36 11:37 1 149.6
BEHTA HAZIPUR HALT(BHHZ) 11:42 11:43 1 152.3
GOKULPUR SABOLI HALT(GPSL) 11:47 11:48 1 154.2
DELHI SHAHDARA(DSA) 11:53 11:55 2 158.2
OLD DELHI(DLI) 12:20 Ends 0 164.8