Back DEHRADUN - OLD DELHI Mussoorie Exp

DEHRADUN(DDN) OLD DELHI(DLI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
DEHRADUN(DDN) Starts 21:20 0 0.0
DOIWALA(DWO) 21:49 21:51 2 19.9
RAIWALA(RWL) 22:25 22:27 2 40.6
HARIDWAR JN(HW) 22:55 23:25 30 51.8
JWALAPUR(JWP) 23:30 23:32 2 55.8
LAKSAR JN(LRJ) 23:55 23:57 2 78.9
NAJIBABAD JN(NBD) 00:40 01:15 35 120.5
MUZZAMPUR NARAIN(MZM) 01:26 01:28 2 131.6
BIJNOR(BJO) 02:03 02:05 2 156.6
HALDAUR(HLDR) 02:32 02:34 2 173.8
CHANDPUR SIAU HALT(CPS) 03:08 03:10 2 191.8
MANDI DHANAURA(MNDR) 03:38 03:40 2 211.9
GAJRAULA JN(GJL) 04:15 04:35 20 227.1
GARHMUKTESAR(GMS) 04:52 04:54 2 247.8
HAPUR(HPU) 05:25 05:27 2 277.8
PILKHUA(PKW) 05:38 05:40 2 289.0
GHAZIABAD(GZB) 06:28 06:30 2 314.5
DELHI SHAHDARA(DSA) 06:54 06:56 2 328.4
OLD DELHI(DLI) 07:25 Ends 0 334.9