Back OLD DELHI - DEHRADUN Mussoorie Exp

OLD DELHI(DLI) DEHRADUN(DDN) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 22:25 0 0.0
DELHI SHAHDARA(DSA) 22:39 22:41 2 6.5
GHAZIABAD(GZB) 23:18 23:20 2 20.4
PILKHUA(PKW) 23:44 23:46 2 45.9
HAPUR(HPU) 23:59 00:02 3 57.2
GARHMUKTESAR(GMS) 00:28 00:30 2 87.1
GAJRAULA JN(GJL) 00:55 01:15 20 107.8
MANDI DHANAURA(MNDR) 01:36 01:38 2 123.0
CHANDPUR SIAU HALT(CPS) 02:06 02:08 2 143.1
HALDAUR(HLDR) 02:38 02:40 2 161.1
BIJNOR(BJO) 03:05 03:07 2 178.4
MUZZAMPUR NARAIN(MZM) 03:51 03:53 2 203.2
NAJIBABAD JN(NBD) 04:10 04:45 35 214.4
LAKSAR JN(LRJ) 05:26 05:28 2 256.0
JWALAPUR(JWP) 05:48 05:50 2 279.1
HARIDWAR JN(HW) 06:05 06:35 30 283.1
RAIWALA(RWL) 06:56 06:58 2 294.3
DOIWALA(DWO) 07:28 07:30 2 315.0
DEHRADUN(DDN) 08:25 Ends 0 334.9