Back KEOTI - RAIPUR DEMU

KEOTI(KETI) RAIPUR JN(R) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KEOTI(KETI) Starts 5:00 0 0.0
BHANUPRATAPPUR(BPTP) 5:09 5:11 2 8.4
GUDUM(GUDM) 5:26 5:27 1 25.1
SHIT(SHIT) 5:36 5:37 1 30.5
DALLI RAJHARA(DRZ) 5:50 5:55 5 42.1
KUSUMKASA(KYS) 6:01 6:02 1 48.9
BSBH(BSBH) 6:09 6:10 1 56.2
BALOD(BXA) 6:18 6:23 5 66.2
LATABOR(LBO) 6:32 6:33 1 75.4
SIKOSA(SKSO) 6:40 6:41 1 84.4
GUNDARDEHI(GDZ) 6:49 6:51 2 93.5
RISAMA(RSA) 7:01 7:03 2 105.9
PAUWARA HALT(PUWA) 7:08 7:10 2 110.5
MARAUDA(MXA) 7:20 7:30 10 118.2
DURG(DURG) 7:55 8:05 10 129.4
BHILAI NAGAR(BQR) 8:10 8:11 1 133.9
BHILAI POWER HOUSE(BPHB) 8:15 8:16 1 138.3
BHILAI(BIA) 8:20 8:21 1 143.0
DEVBALODA CHARODA(DBEC) 8:25 8:26 1 146.9
KUMHARI(KMI) 8:34 8:35 1 153.9
SARONA CABIN(SZB) 8:43 8:44 1 160.1
SARASWATINAGAR(SRWN) 8:48 8:49 1 163.3
RAIPUR JN(R) 9:05 Ends 0 166.4