Back RAIPUR - KEOTI DEMU

RAIPUR JN(R) KEOTI(KETI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
RAIPUR JN(R) Starts 9:17 0 0.0
SARASWATINAGAR(SRWN) 9:21 9:22 1 3.1
SARONA CABIN(SZB) 9:26 9:27 1 6.3
KUMHARI(KMI) 9:32 9:33 1 12.5
BHILAI G CABIN(GCAB) 9:39 9:40 1 22.0
BHILAI(BIA) 9:44 9:45 1 23.4
BHILAI POWER HOUSE(BPHB) 9:49 9:50 1 28.1
BHILAI NAGAR(BQR) 9:58 9:59 1 32.5
DURG(DURG) 10:10 10:20 10 37.0
MARAUDA(MXA) 10:35 10:45 10 48.2
PAUWARA HALT(PUWA) 10:51 10:52 1 56.0
RISAMA(RSA) 10:57 10:58 1 60.5
GUNDARDEHI(GDZ) 11:09 11:10 1 72.9
SIKOSA(SKSO) 11:18 11:19 1 82.0
LATABOR(LBO) 11:26 11:27 1 91.0
BALOD(BXA) 11:34 11:37 3 100.3
BSBH(BSBH) 11:51 11:52 1 110.3
KUSUMKASA(KYS) 11:59 12:00 1 117.6
DALLI RAJHARA(DRZ) 12:13 12:15 2 124.3
SHIT(SHIT) 12:28 12:29 1 136.0
GUDUM(GUDM) 12:38 12:39 1 141.4
BHANUPRATAPPUR(BPTP) 12:56 12:58 2 158.1
KEOTI(KETI) 13:15 Ends 0 166.4