Back TEJNARAYANPUR - KATIHAR DEMU

TEJNARAYANPUR(TNPR) KATIHAR JN(KIR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
TEJNARAYANPUR(TNPR) Starts 21:30 0 0.0
KANTAKOSH HALT(KTKS) 21:38 21:39 1 4.0
MANIHARI(MHI) 21:50 21:55 5 9.9
BAGHMARA HALT(BHMA) 22:02 22:03 1 12.5
MAHIYARPUR(MHPR) 22:11 22:12 1 17.9
KUMARIPUR HALT(KRMP) 22:18 22:19 1 20.7
MANSHAHI(MNS) 22:25 22:26 1 25.4
KATIHAR JN(KIR) 23:55 Ends 0 34.0