Back TEJNARAYANPUR - KATIHAR DEMU

TEJNARAYANPUR(TNPR) KATIHAR JN(KIR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
TEJNARAYANPUR(TNPR) Starts 8:30 0 0.0
KANTAKOSH HALT(KTKS) 8:38 8:39 1 4.0
MANIHARI(MHI) 8:50 8:55 5 9.9
BAGHMARA HALT(BHMA) 9:02 9:03 1 12.5
MAHIYARPUR(MHPR) 9:13 9:14 1 17.9
KUMARIPUR HALT(KRMP) 9:20 9:21 1 20.7
MANSHAHI(MNS) 9:27 9:28 1 25.4
KATIHAR JN(KIR) 10:00 Ends 0 34.0