Back SAMASTIPUR - SAHARSA DEMU

SAMASTIPUR JN(SPJ) SAHARSA JN(SHC) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMASTIPUR JN(SPJ) Starts 22:30 0 0.0
BHAGWANPUR DESU(BGDS) 22:38 22:40 2 8.0
ANGAR GHAT(ARG) 22:47 22:49 2 15.0
NARHAN(NRN) 22:57 22:59 2 24.0
RUSERA GHAT(ROA) 23:05 23:07 2 29.0
MABBI HALT(MABB) 23:13 23:14 1 32.0
NAYA NAGAR(NWC) 23:19 23:21 2 37.0
BARAIPURA HALT(BAPN) 23:28 23:29 1 40.0
HASANPUR ROAD(HPO) 23:34 23:36 2 45.0
SHASAN HALT(SSRH) 23:44 23:45 1 49.0
DSKS NAGAR GARHPURA(DSKG) 23:54 23:56 2 52.0
SONMA PRANPUR(H(SOPR) 00:03 00:04 1 56.0
SALAUNA(SLNA) 00:09 00:11 2 61.0
IMLI(IMLI) 00:18 00:20 2 67.0
PAHARJAGANGAU(PRGA) 00:27 00:28 1 72.0
OLAPUR(OLP) 00:32 00:34 2 76.0
KHAGARIA JN(KGG) 00:45 00:50 5 86.0
MANSI JN(MNE) 01:00 01:05 5 94.0
BADLA GHAT(BHB) 01:13 01:15 2 102.0
DHAMARA GHAT(DHT) 01:22 01:24 2 108.0
FUNGO HALT(FNO) 01:30 01:31 1 111.0
KOPARIA(KFA) 01:37 01:39 2 116.0
SIMRI BHAKHTIYARPUR(SBV) 01:47 01:49 2 122.0
BABA RAGHUNI HALT DWARIKA(BRHD) 01:56 01:57 1 126.0
SONBARSA KACHERI(SBM) 02:02 02:04 2 130.0
PARMINIYA HALT(PMYA) 02:11 02:12 1 134.0
SAHARSA JN(SHC) 02:50 Ends 0 139.0