Back SAHARSA - SAMASTIPUR DEMU

SAHARSA JN(SHC) SAMASTIPUR JN(SPJ) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAHARSA JN(SHC) Starts 21:55 0 0.0
PARMINIYA HALT(PMYA) 22:03 22:04 1 5.0
SONBARSA KACHERI(SBM) 22:09 22:11 2 9.0
BABA RAGHUNI HALT DWARIKA(BRHD) 22:18 22:19 1 13.0
SIMRI BHAKHTIYARPUR(SBV) 22:24 22:26 2 17.0
KOPARIA(KFA) 22:34 22:36 2 23.0
FUNGO HALT(FNO) 22:44 22:45 1 28.0
DHAMARA GHAT(DHT) 22:49 22:51 2 31.0
BADLA GHAT(BHB) 22:58 23:00 2 37.0
MANSI JN(MNE) 23:30 23:35 5 45.0
KHAGARIA JN(KGG) 23:45 23:50 5 53.0
OLAPUR(OLP) 23:57 23:59 2 63.0
PAHARJAGANGAU(PRGA) 00:05 00:06 1 67.0
IMLI(IMLI) 00:16 00:21 5 72.0
SALAUNA(SLNA) 00:28 00:30 2 78.0
SONMA PRANPUR(H(SOPR) 00:37 00:38 1 83.0
DSKS NAGAR GARHPURA(DSKG) 00:43 00:45 2 87.0
SHASAN HALT(SSRH) 00:51 00:52 1 90.0
HASANPUR ROAD(HPO) 00:58 01:00 2 94.0
BARAIPURA HALT(BAPN) 01:07 01:08 1 99.0
NAYA NAGAR(NWC) 01:10 01:15 5 102.0
MABBI HALT(MABB) 01:25 01:26 1 107.0
RUSERA GHAT(ROA) 01:46 01:48 2 110.0
NARHAN(NRN) 02:03 02:05 2 115.0
ANGAR GHAT(ARG) 02:13 02:15 2 124.0
BHAGWANPUR DESU(BGDS) 02:28 02:30 2 131.0
SAMASTIPUR JN(SPJ) 03:15 Ends 0 139.0