Back HAR NAGAR - DARBHANGA DEMU

HAR NAGAR(HRGR) DARBHANGA JN(DBG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HAR NAGAR(HRGR) Starts 4:45 0 0.0
BIRAUL(BIRL) 4:57 4:58 1 8.6
NEURI HALT(NUIH) 5:16 5:17 1 16.7
BENIPUR(BPAH) 5:31 5:32 1 23.9
JAGDISHPUR HALT(JPAH) 5:56 5:57 1 35.2
SAKRI JN(SKI) 6:17 6:22 5 43.7
SHAHEED S N SINGH HALT(SSNS) 6:25 6:26 1 47.2
TARSARAI(TRS) 6:40 6:42 2 50.3
BIJULI HALT(BJIH) 6:47 6:48 1 53.7
KAKARGHATTI(KKHT) 6:53 6:55 2 56.8
DARBHANGA JN(DBG) 7:50 Ends 0 63.3