Back SONPUR - BARAUNI DEMU

SONPUR JN(SEE) BARAUNI JN(BJU) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SONPUR JN(SEE) Starts 6:30 0 0.0
HAJIPUR JN(HJP) 6:40 6:45 5 5.3
CHAKMAKRAND(CKRD) 6:55 6:56 1 11.8
AKSHAYWAT RAI NAGAR(AYRN) 7:00 7:01 1 15.8
CHAK SIKANDAR(CSR) 7:11 7:12 1 21.0
GRAM KHARIKA(GKHT) 7:16 7:17 1 23.4
DESARI(DES) 7:21 7:22 1 25.5
SAHADAI BUZURG(SDG) 7:27 7:28 1 30.3
MEHNAR ROAD(MNO) 7:33 7:34 1 35.3
BASUDEOPUR CHANDAIL HALT(BDUA) 7:39 7:40 1 39.2
SHAHPUR PATOREE(SPP) 7:58 7:59 1 43.2
NANDANI LAGUNIA(NNNL) 8:06 8:07 1 48.4
MOHIUDDINNAGAR(MOG) 8:21 8:22 1 56.0
HARPAR BOCHAHA(HBP) 8:29 8:30 1 61.4
VIDYAPATIDHAM(VPDA) 8:36 8:37 1 65.9
SHERPUR DHIPURA(SPPA) 8:43 8:44 1 70.5
FATEHA HALT(FAH) 8:48 8:49 1 71.9
BACHWARA JN(BCA) 8:55 8:56 1 76.5
MAJNUPUR NAWADA(MPNH) 9:00 9:01 1 82.8
TEGHRA(TGA) 9:06 9:07 1 85.4
BARAUNI FLAG(BUJ) 9:12 9:13 1 90.2
BARAUNI JN(BJU) 9:55 Ends 0 92.8