Back BARAUNI - SONPUR DEMU

BARAUNI JN(BJU) SONPUR JN(SEE) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BARAUNI JN(BJU) Starts 20:55 0 0.0
BARAUNI FLAG(BUJ) 21:01 21:02 1 3.0
TEGHRA(TGA) 21:07 21:08 1 8.0
MAJNUPUR NAWADA(MPNH) 21:13 21:14 1 12.0
BACHWARA JN(BCA) 21:19 21:21 2 17.0
FATEHA HALT(FAH) 21:26 21:27 1 21.0
SHERPUR DHIPURA(SPPA) 21:31 21:32 1 23.0
VIDYAPATIDHAM(VPDA) 21:37 21:38 1 27.0
HARPAR BOCHAHA(HBP) 21:43 21:44 1 32.0
MOHIUDDINNAGAR(MOG) 21:50 21:51 1 37.0
NANDANI LAGUNIA(NNNL) 22:05 22:06 1 45.0
SHAHPUR PATOREE(SPP) 22:12 22:13 1 50.0
BASUDEOPUR CHANDAIL HALT(BDUA) 22:18 22:19 1 54.0
MEHNAR ROAD(MNO) 22:22 22:48 26 58.0
SAHADAI BUZURG(SDG) 22:56 23:02 6 63.0
DESARI(DES) 23:12 23:18 6 68.0
GRAM KHARIKA(GKHT) 23:22 23:23 1 70.0
CHAK SIKANDAR(CSR) 23:27 23:28 1 72.0
AKSHAYWAT RAI NAGAR(AYRN) 23:37 23:38 1 77.0
CHAKMAKRAND(CKRD) 23:58 23:59 1 81.0
HAJIPUR JN(HJP) 00:10 00:15 5 88.0
SONPUR JN(SEE) 00:30 Ends 0 93.0