Back BARAUNI - SONPUR DEMU

BARAUNI JN(BJU) SONPUR JN(SEE) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BARAUNI JN(BJU) Starts 20:55 0 0.0
BARAUNI FLAG(BUJ) 21:00 21:01 1 2.6
TEGHRA(TGA) 21:06 21:07 1 7.4
MAJNUPUR NAWADA(MPNH) 21:12 21:13 1 10.0
BACHWARA JN(BCA) 21:17 21:19 2 16.3
FATEHA HALT(FAH) 21:25 21:26 1 20.9
SHERPUR DHIPURA(SPPA) 21:30 21:31 1 22.4
VIDYAPATIDHAM(VPDA) 21:36 21:37 1 27.0
HARPAR BOCHAHA(HBP) 21:42 21:43 1 31.5
MOHIUDDINNAGAR(MOG) 21:49 21:50 1 36.8
NANDANI LAGUNIA(NNNL) 22:04 22:05 1 44.4
SHAHPUR PATOREE(SPP) 22:10 22:11 1 49.7
BASUDEOPUR CHANDAIL HALT(BDUA) 22:17 22:18 1 53.7
MEHNAR ROAD(MNO) 22:22 22:48 26 57.6
SAHADAI BUZURG(SDG) 22:50 22:56 6 62.5
DESARI(DES) 23:06 23:12 6 67.3
GRAM KHARIKA(GKHT) 23:21 23:22 1 69.4
CHAK SIKANDAR(CSR) 23:26 23:27 1 71.8
AKSHAYWAT RAI NAGAR(AYRN) 23:36 23:37 1 77.0
CHAKMAKRAND(CKRD) 23:57 23:58 1 81.1
HAJIPUR JN(HJP) 00:10 00:15 5 87.5
SONPUR JN(SEE) 00:30 Ends 0 92.8