Back SAMASTIPUR - RAXAUL DEMU

SAMASTIPUR JN(SPJ) RAXAUL JN(RXL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMASTIPUR JN(SPJ) Starts 17:11 0 0.0
MUKTAPUR(MKPR) 17:17 17:19 2 3.8
KISHANPUR(KSP) 17:26 17:28 2 10.2
RAMBHADDARPUR(RBZ) 17:34 17:36 2 16.7
HAIAGHAT(HYT) 17:43 17:45 2 21.7
THALWARA(TLWA) 17:53 17:55 2 27.8
LAHERIA SARAI(LSI) 18:03 18:06 3 32.4
DARBHANGA JN(DBG) 18:25 18:35 10 37.2
SHISHO HALT(SHEO) 18:44 18:45 1 44.4
MUHAMMADPUR(MHP) 19:01 19:06 5 48.4
TEKTAR(TQR) 19:12 19:13 1 53.8
KAMTAUL(KML) 19:18 19:20 2 60.4
MURAITHA(MRTA) 19:25 19:26 1 64.3
DEBRABANDHAULI HALT(DBLI) 19:30 19:31 1 68.2
JOGIARA(JGA) 19:35 19:37 2 71.8
CHANDAUNA HALT(CNX) 19:43 19:44 1 77.1
JANAKPUR ROAD(JNR) 19:47 19:49 2 80.1
BACHHARPUR HALT(BCPR) 19:55 19:56 1 84.5
AWAPUR(AWPR) 20:00 20:01 1 86.8
BAJPATTI(BJT) 20:06 20:08 2 91.8
PARSAUNI(PSZ) 20:21 20:23 2 97.5
BHISA HALT(BHSA) 20:29 20:30 1 101.6
SITAMARHI JN(SMI) 20:45 20:50 5 105.2
TAPASWINARAYAN NAGAR HALT(TNNH) 20:57 20:58 1 110.9
RIGA(RIGA) 21:02 21:04 2 114.5
MOHINI MANDAL(H(MMDL) 21:11 21:12 1 119.8
DHANG(DAG) 21:16 21:18 2 125.7
BAIRGANIA(BGU) 21:33 21:35 2 134.2
GURHANWA(GRNA) 21:45 21:46 1 139.3
KUNDWA CHAINPUR(KWC) 21:53 21:55 2 144.2
RAMRUPNAGAR(RRNH) 22:00 22:01 1 146.9
GHORASAHAN(GRH) 22:06 22:08 2 152.2
JAIMURTINAGAR F(JMM) 22:18 22:19 1 158.1
CHAURADANO(CAO) 22:24 22:26 2 163.9
PACHPOKHARIA(PPK) 22:35 22:36 1 169.2
ADAPUR(ADX) 22:43 22:45 2 175.4
NAKARDEI(NKU) 22:54 22:55 1 181.6
RAXAUL JN(RXL) 23:35 Ends 0 187.6