Back PATLIPUTRA - RAXAUL DEMU

PATLIPUTRA(PPTA) RAXAUL JN(RXL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATLIPUTRA(PPTA) Starts 14:00 0 0.0
HAJIPUR JN(HJP) 15:00 15:05 5 20.6
MUZAFFARPUR JN(MFP) 16:35 16:50 15 74.5
NEW RUNNISAIDPUR HALT(NRSD) 17:28 17:29 1 113.3
GARHA(GARA) 17:46 17:48 2 121.6
DUMRA(DUMR) 18:03 18:05 2 133.7
SITAMARHI JN(SMI) 18:40 18:45 5 139.0
RIGA(RIGA) 18:56 18:58 2 148.3
DHANG(DAG) 19:03 19:05 2 159.6
BAIRGANIA(BGU) 19:08 19:10 2 168.1
KUNDWA CHAINPUR(KWC) 19:25 19:27 2 178.0
GHORASAHAN(GRH) 19:35 19:37 2 186.0
CHAURADANO(CAO) 19:50 19:52 2 197.7
ADAPUR(ADX) 20:06 20:08 2 209.3
RAXAUL JN(RXL) 21:30 Ends 0 221.5