Back SAMASTIPUR - SONPUR DEMU

SAMASTIPUR JN(SPJ) SONPUR JN(SEE) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMASTIPUR JN(SPJ) Starts 19:30 0 0.0
KARPURIGRAM(KPGM) 19:39 19:40 1 6.3
KHUDIRAM B PUSA(KRBP) 19:46 19:47 1 13.6
VISHNUPUR BATHUA HALT(VBH) 19:52 19:53 1 17.6
DUBAHA(DUBH) 19:57 19:58 1 21.0
DHOLI(DOL) 20:04 20:05 1 27.0
SIHO(SIHO) 20:12 20:13 1 33.8
SILAUT(SLT) 20:19 20:20 1 41.6
NARAYANPUR ANANT(NRPA) 20:40 20:41 1 47.3
MUZAFFARPUR JN(MFP) 20:58 21:05 7 52.1
RAM DAYALU NAGAR(RD) 21:14 21:15 1 58.2
TURKI(TUR) 21:23 21:24 1 65.9
KURHANI(KHI) 21:31 21:32 1 72.2
GORAUL(GRL) 21:37 21:38 1 78.0
BENNIPATTI PIRAPUR(BNPT) 21:52 21:53 1 82.5
BHAGWANPUR(BNR) 22:02 22:03 1 86.3
BITHAULI(BTHL) 22:12 22:13 1 90.9
SARAI(SAI) 22:28 22:29 1 95.3
HAJIPUR JN(HJP) 22:55 23:00 5 105.9
SONPUR JN(SEE) 23:57 Ends 0 111.3