Back SAMASTIPUR - JAYNAGAR DEMU

SAMASTIPUR JN(SPJ) JAYNAGAR(JYG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMASTIPUR JN(SPJ) Starts 13:45 0 0.0
MUKTAPUR(MKPR) 13:51 13:53 2 3.8
KISHANPUR(KSP) 14:02 14:04 2 10.2
RAMBHADDARPUR(RBZ) 14:11 14:13 2 16.7
HAIAGHAT(HYT) 14:24 14:26 2 21.7
THALWARA(TLWA) 14:35 14:37 2 27.8
LAHERIA SARAI(LSI) 14:48 14:51 3 32.4
DARBHANGA JN(DBG) 15:13 15:23 10 37.2
KAKARGHATTI(KKHT) 15:31 15:33 2 43.6
BIJULI HALT(BJIH) 15:39 15:40 1 46.8
TARSARAI(TRS) 15:43 15:45 2 50.2
SHAHEED S N SINGH HALT(SSNS) 15:50 15:51 1 53.3
SAKRI JN(SKI) 15:56 15:58 2 56.8
UGNA HALT(UGNA) 16:03 16:04 1 61.2
PANDAUL(PDW) 16:14 16:16 2 64.7
SALEMPUR HALT(SPRN) 16:22 16:23 1 68.2
MADHUBANI(MBI) 16:25 16:30 5 73.7
MANGARPATTI HALT(MGPI) 16:38 16:39 1 78.5
RAJANAGAR(RJA) 16:59 17:01 2 83.6
LALIT LAKSHMIPR(LLPR) 17:10 17:11 1 87.7
KHAJAULI(KJI) 17:18 17:20 2 92.9
KORAHIA(KRHA) 17:29 17:30 1 98.2
JAYNAGAR(JYG) 18:30 Ends 0 105.0