Back SAMBHAL HATIM SARAI - MORADABAD DEMU

SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) MORADABAD(MB) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) Starts 18:45 0 0.0
SIRSI MUKHDIMPUR(SRMP) 19:06 19:07 1 8.5
HAZRAT NAGAR HALT(HZN) 19:17 19:18 1 11.6
SONEKPUR HALT(SPB) 19:27 19:28 1 14.3
RAJA KA SAHASPUR(RJK) 20:00 20:08 8 22.9
KUNDARKHI(KD) 20:15 20:16 1 28.7
FARHEDI(FRD) 20:24 20:25 1 33.9
MACHARYA(MCV) 20:34 20:35 1 35.5
MORADABAD(MB) 20:55 Ends 0 46.8