Back MORADABAD - SAMBHAL HATIM SARAI DEMU

MORADABAD(MB) SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MORADABAD(MB) Starts 11:10 0 0.0
MACHARYA(MCV) 11:23 11:24 1 11.3
FARHEDI(FRD) 11:32 11:33 1 12.9
KUNDARKHI(KD) 11:40 11:42 2 18.1
RAJA KA SAHASPUR(RJK) 11:50 11:55 5 24.0
SONEKPUR HALT(SPB) 12:19 12:20 1 32.5
HAZRAT NAGAR HALT(HZN) 12:29 12:30 1 35.2
SIRSI MUKHDIMPUR(SRMP) 12:40 12:41 1 38.3
SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) 13:10 Ends 0 46.8