Back SAMBHAL HATIM SARAI - MORADABAD DEMU

SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) MORADABAD(MB) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) Starts 13:20 0 0.0
SIRSI MUKHDIMPUR(SRMP) 13:41 13:42 1 8.5
HAZRAT NAGAR HALT(HZN) 13:52 13:53 1 11.6
SONEKPUR HALT(SPB) 14:02 14:03 1 14.3
RAJA KA SAHASPUR(RJK) 14:30 14:35 5 22.9
KUNDARKHI(KD) 14:42 14:43 1 28.7
FARHEDI(FRD) 14:51 14:52 1 33.9
MACHARYA(MCV) 15:02 15:03 1 35.5
MORADABAD(MB) 15:25 Ends 0 46.8