Back SAMBHAL HATIM SARAI - MORADABAD DEMU

SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) MORADABAD(MB) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMBHAL HATIM SARAI(SHTS) Starts 8:30 0 0.0
SIRSI MUKHDIMPUR(SRMP) 8:51 8:52 1 8.5
HAZRAT NAGAR HALT(HZN) 9:02 9:03 1 11.6
SONEKPUR HALT(SPB) 9:12 9:13 1 14.3
RAJA KA SAHASPUR(RJK) 9:40 9:45 5 22.9
KUNDARKHI(KD) 9:52 9:53 1 28.7
FARHEDI(FRD) 10:01 10:02 1 33.9
MACHARYA(MCV) 10:13 10:15 2 35.5
MORADABAD(MB) 10:45 Ends 0 46.8