Back KURUKSHETRA - OLD DELHI DEMU

KURUKSHETRA JN(KKDE) OLD DELHI(DLI) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KURUKSHETRA JN(KKDE) Starts 4:30 0 0.0
THANESAR CITY(TNDE) 4:37 4:38 1 3.4
PINDARSI(PDS) 4:51 4:52 1 16.1
PABNAWA JASMAHINDER HALT(PBJM) 4:58 4:59 1 20.9
PEHOWA ROAD(PHWR) 5:05 5:06 1 25.1
TEEK(TIK) 5:17 5:18 1 34.9
GEONG(GXG) 5:26 5:27 1 41.5
NEW KAITHAL HALT(NKLE) 5:34 5:35 1 46.3
KAITHAL(KLE) 5:47 5:49 2 48.9
QUATABPUR(QTP) 6:06 6:07 1 55.1
SAJUMA(SJM) 6:15 6:16 1 61.3
KALAYAT(KIY) 6:26 6:27 1 69.7
GURTHURI(GRZ) 6:37 6:38 1 78.0
NARWANA JN(NRW) 6:53 6:55 2 86.2
GHASO(GSO) 7:03 7:04 1 93.4
UCHANA(UCA) 7:12 7:13 1 101.4
BARSOLA(BZO) 7:25 7:26 1 112.0
JIND JN(JIND) 7:38 8:05 27 120.0
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 8:12 8:13 1 127.1
KINANA(KIU) 8:19 8:20 1 132.4
JAI JAI WANTI(JJT) 8:27 8:28 1 139.7
JULANA(JNA) 8:34 8:35 1 145.6
KILA ZAFARGARH(KZH) 8:41 8:42 1 151.2
LAKHAN MAJRA(LNMA) 8:48 8:49 1 156.8
KARAINTHI(KHV) 8:54 8:55 1 160.2
SAMAR GOPALPUR(SMF) 9:02 9:03 1 167.1
ROHTAK JN(ROK) 9:15 9:17 2 177.1
ASTHAL BOHAR(ABO) 9:23 9:24 1 183.2
KHARAWAR(KRZ) 9:30 9:31 1 189.1
ISMAILA HARYANA(ISM) 9:38 9:39 1 195.8
SAMPLA(SPZ) 9:44 9:45 1 199.4
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 9:51 9:52 1 204.2
ASAUDAH(ASE) 9:58 9:59 1 209.4
BAHADURGARH(BGZ) 10:07 10:08 1 217.4
GHEVRA(GHE) 10:19 10:20 1 224.0
MUNDKA(MQC) 10:24 10:25 1 227.1
NANGLOI(NNO) 10:32 10:33 1 229.9
MANGOLPURI(MGLP) 10:37 10:38 1 233.1
SHAKURBASTI(SSB) 10:48 10:50 2 236.8
DAYA BASTI(DBSI) 10:58 10:59 1 241.5
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 11:02 11:03 1 242.6
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 11:07 11:08 1 244.3
OLD DELHI(DLI) 11:30 Ends 0 247.0