Back KURUKSHETRA - OLD DELHI DEMU

KURUKSHETRA JN(KKDE) OLD DELHI(DLI) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KURUKSHETRA JN(KKDE) Starts 4:30 0 0.0
THANESAR CITY(TNDE) 4:37 4:38 1 4.0
PINDARSI(PDS) 4:49 4:50 1 17.0
PABNAWA JASMAHINDER HALT(PBJM) 4:56 4:57 1 21.0
PEHOWA ROAD(PHWR) 5:06 5:07 1 26.0
TEEK(TIK) 5:18 5:19 1 35.0
GEONG(GXG) 5:30 5:31 1 42.0
KAITHAL(KLE) 5:48 5:50 2 50.0
QUATABPUR(QTP) 6:07 6:08 1 56.0
SAJUMA(SJM) 6:16 6:17 1 62.0
KALAYAT(KIY) 6:27 6:28 1 70.0
GURTHURI(GRZ) 6:38 6:39 1 79.0
NARWANA JN(NRW) 6:55 6:57 2 87.0
GHASO(GSO) 7:03 7:04 1 94.0
UCHANA(UCA) 7:10 7:11 1 102.0
BARSOLA(BZO) 7:19 7:20 1 113.0
JIND JN(JIND) 7:32 7:55 23 121.0
BISHANPUR HARYANA(BSPH) 8:02 8:03 1 128.0
KINANA(KIU) 8:09 8:10 1 133.0
JAI JAI WANTI(JJT) 8:17 8:18 1 140.0
JULANA(JNA) 8:24 8:25 1 146.0
KILA ZAFARGARH(KZH) 8:31 8:32 1 152.0
KARAINTHI(KHV) 8:44 8:45 1 161.0
SAMAR GOPALPUR(SMF) 8:52 8:53 1 168.0
ROHTAK JN(ROK) 9:04 9:06 2 178.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 9:12 9:13 1 184.0
KHARAWAR(KRZ) 9:20 9:21 1 190.0
ISMAILA HARYANA(ISM) 9:27 9:28 1 196.0
SAMPLA(SPZ) 9:33 9:34 1 200.0
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 9:40 9:41 1 205.0
ASAUDAH(ASE) 9:46 9:47 1 210.0
BAHADURGARH(BGZ) 9:54 9:55 1 218.0
GHEVRA(GHE) 10:02 10:03 1 225.0
MUNDKA(MQC) 10:08 10:09 1 228.0
NANGLOI(NNO) 10:17 10:18 1 231.0
MANGOLPURI(MGLP) 10:23 10:24 1 234.0
SHAKURBASTI(SSB) 10:34 10:36 2 238.0
DAYA BASTI(DBSI) 10:44 10:45 1 242.0
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 10:49 10:50 1 243.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 10:53 10:54 1 245.0
OLD DELHI(DLI) 11:20 Ends 0 248.0