Back ROHTAK - OLD DELHI DEMU

ROHTAK JN(ROK) OLD DELHI(DLI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 4:15 0 0.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 4:21 4:22 1 6.1
KHARAWAR(KRZ) 4:28 4:29 1 11.9
ISMAILA HARYANA(ISM) 4:36 4:37 1 18.6
SAMPLA(SPZ) 4:42 4:43 1 22.3
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 4:48 4:49 1 27.0
ASAUDAH(ASE) 4:55 4:56 1 32.2
BAHADURGARH(BGZ) 5:04 5:05 1 40.2
GHEVRA(GHE) 5:12 5:13 1 46.9
MUNDKA(MQC) 5:17 5:18 1 50.0
NANGLOI(NNO) 5:24 5:25 1 52.7
MANGOLPURI(MGLP) 5:30 5:31 1 56.0
SHAKURBASTI(SSB) 5:43 5:45 2 59.6
DAYA BASTI(DBSI) 6:06 6:07 1 64.3
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 6:10 6:11 1 65.4
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 6:16 6:17 1 67.2
OLD DELHI(DLI) 6:50 Ends 0 69.9