Back ROHTAK - OLD DELHI DEMU

ROHTAK JN(ROK) OLD DELHI(DLI) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 4:15 0 0.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 4:23 4:24 1 6.1
KHARAWAR(KRZ) 4:31 4:32 1 11.9
ISMAILA HARYANA(ISM) 4:39 4:40 1 18.6
SAMPLA(SPZ) 4:45 4:46 1 22.3
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 4:52 4:53 1 27.0
ASAUDAH(ASE) 4:59 5:00 1 32.2
BAHADURGARH(BGZ) 5:07 5:08 1 40.2
GHEVRA(GHE) 5:16 5:17 1 46.9
MUNDKA(MQC) 5:22 5:23 1 50.0
NANGLOI(NNO) 5:30 5:31 1 52.7
MANGOLPURI(MGLP) 5:36 5:37 1 56.0
SHAKURBASTI(SSB) 5:48 6:00 12 59.6
DAYA BASTI(DBSI) 6:06 6:07 1 64.3
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 6:11 6:12 1 65.4
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 6:16 6:17 1 67.2
OLD DELHI(DLI) 6:50 Ends 0 69.9