Back KIUL - JAMALPUR Pass

KIUL JN(KIUL) JAMALPUR JN(JMP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KIUL JN(KIUL) Starts 5:30 0 0.0
RAMPUR HALT(RMPR) 5:36 5:37 1 3.4
DHANAURI(DNRE) 5:44 5:45 1 5.7
PAWAI BROHMASTHAN HALT(PWBN) 5:51 5:52 1 9.2
UREN(UREN) 5:56 5:57 1 11.8
KAJRA(KJH) 6:03 6:04 1 15.9
ABHAIPUR(AHA) 6:13 6:14 1 23.0
MASUDAN(MSDN) 6:20 6:21 1 27.2
DHARHARA(DRH) 6:26 6:27 1 33.2
DASHARATHPUR(DRTP) 6:33 6:34 1 38.6
JAMALPUR JN(JMP) 6:48 Ends 0 45.1