Back JAMALPUR - KIUL DEMU

JAMALPUR JN(JMP) KIUL JN(KIUL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAMALPUR JN(JMP) Starts 3:10 0 0.0
DASHARATHPUR(DRTP) 3:17 3:18 1 6.4
DHARHARA(DRH) 3:23 3:24 1 11.9
MASUDAN(MSDN) 3:31 3:32 1 17.9
ABHAIPUR(AHA) 3:37 3:38 1 22.0
KAJRA(KJH) 3:46 3:47 1 29.1
UREN(UREN) 3:52 3:53 1 33.3
PAWAI BROHMASTHAN HALT(PWBN) 3:57 3:58 1 35.9
DHANAURI(DNRE) 4:03 4:04 1 39.4
RAMPUR HALT(RMPR) 4:10 4:11 1 41.7
KIUL JN(KIUL) 4:40 Ends 0 45.1