Back KIUL - JAMALPUR Demu

KIUL JN(KIUL) JAMALPUR JN(JMP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KIUL JN(KIUL) Starts 22:05 0 0.0
RAMPUR HALT(RMPR) 22:11 22:12 1 3.4
DHANAURI(DNRE) 22:19 22:20 1 5.7
UREN(UREN) 22:27 22:28 1 11.8
KAJRA(KJH) 22:34 22:35 1 15.9
ABHAIPUR(AHA) 22:43 22:44 1 23.0
MASUDAN(MSDN) 22:49 22:50 1 27.2
DHARHARA(DRH) 22:56 22:57 1 33.2
DASHARATHPUR(DRTP) 23:03 23:04 1 38.6
JAMALPUR JN(JMP) 23:15 Ends 0 45.1