Back JAMALPUR - KIUL DEMU

JAMALPUR JN(JMP) KIUL JN(KIUL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAMALPUR JN(JMP) Starts 20:00 0 0.0
DASHARATHPUR(DRTP) 20:07 20:08 1 6.4
DHARHARA(DRH) 20:14 20:15 1 11.9
MASUDAN(MSDN) 20:21 20:22 1 17.9
ABHAIPUR(AHA) 20:27 20:28 1 22.0
KAJRA(KJH) 20:36 20:37 1 29.1
UREN(UREN) 20:42 20:43 1 33.3
DHANAURI(DNRE) 20:50 20:51 1 39.4
RAMPUR HALT(RMPR) 20:57 20:58 1 41.7
KIUL JN(KIUL) 21:25 Ends 0 45.1