Back KIUL - JAMALPUR DEMU

KIUL JN(KIUL) JAMALPUR JN(JMP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KIUL JN(KIUL) Starts 13:45 0 0.0
RAMPUR HALT(RMPR) 13:51 13:52 1 2.0
DHANAURI(DNRE) 13:59 14:00 1 6.0
PAWAI BROHMASTHAN HALT(PWBN) 14:06 14:07 1 9.0
UREN(UREN) 14:11 14:12 1 12.0
KAJRA(KJH) 14:18 14:19 1 16.0
GHOGHI BARIARPUR(GIBP) 14:26 14:27 1 21.0
ABHAIPUR(AHA) 14:32 14:33 1 23.0
MASUDAN(MSDN) 14:39 14:40 1 27.0
DHARHARA(DRH) 14:47 14:48 1 33.0
DASHARATHPUR(DRTP) 14:56 14:57 1 39.0
SAROBAG(SRB) 15:02 15:03 1 40.0
JAMALPUR JN(JMP) 15:10 Ends 0 45.0