Back JAMALPUR - KIUL DEMU

JAMALPUR JN(JMP) KIUL JN(KIUL) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAMALPUR JN(JMP) Starts 12:00 0 0.0
SAROBAG(SRB) 12:07 12:08 1 5.0
DASHARATHPUR(DRTP) 12:10 12:11 1 6.0
DHARHARA(DRH) 12:17 12:18 1 12.0
MASUDAN(MSDN) 12:24 12:25 1 18.0
ABHAIPUR(AHA) 12:30 12:31 1 22.0
GHOGHI BARIARPUR(GIBP) 12:35 12:36 1 24.0
KAJRA(KJH) 12:42 12:43 1 29.0
UREN(UREN) 12:48 12:49 1 33.0
PAWAI BROHMASTHAN HALT(PWBN) 12:53 12:54 1 36.0
DHANAURI(DNRE) 12:59 13:00 1 39.0
RAMPUR HALT(RMPR) 13:06 13:07 1 43.0
KIUL JN(KIUL) 13:15 Ends 0 45.0