Back KIUL - JAMALPUR DEMU

KIUL JN(KIUL) JAMALPUR JN(JMP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KIUL JN(KIUL) Starts 9:15 0 0.0
RAMPUR HALT(RMPR) 9:21 9:22 1 3.4
DHANAURI(DNRE) 9:29 9:30 1 5.7
PAWAI BROHMASTHAN HALT(PWBN) 9:36 9:37 1 9.2
UREN(UREN) 9:41 9:42 1 11.8
KAJRA(KJH) 9:48 9:49 1 15.9
GHOGHI BARIARPUR(GIBP) 9:55 9:56 1 21.0
ABHAIPUR(AHA) 10:00 10:01 1 23.0
MASUDAN(MSDN) 10:06 10:07 1 27.2
DHARHARA(DRH) 10:13 10:14 1 33.2
DASHARATHPUR(DRTP) 10:20 10:21 1 38.6
JAMALPUR JN(JMP) 10:33 Ends 0 45.1