Back JAMALPUR - KIUL DEMU

JAMALPUR JN(JMP) KIUL JN(KIUL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAMALPUR JN(JMP) Starts 7:30 0 0.0
SAROBAG(SRB) 7:36 7:37 1 4.6
DASHARATHPUR(DRTP) 7:40 7:41 1 6.4
DHARHARA(DRH) 7:46 7:47 1 11.9
MASUDAN(MSDN) 7:54 7:55 1 17.9
ABHAIPUR(AHA) 8:00 8:01 1 22.0
GHOGHI BARIARPUR(GIBP) 8:05 8:06 1 24.1
KAJRA(KJH) 8:11 8:12 1 29.1
UREN(UREN) 8:17 8:18 1 33.3
PAWAI BROHMASTHAN HALT(PWBN) 8:23 8:24 1 35.9
DHANAURI(DNRE) 8:29 8:30 1 39.4
RAMPUR HALT(RMPR) 8:36 8:37 1 41.7
KIUL JN(KIUL) 8:52 Ends 0 45.1