Back RAMTEK - NAGPUR MEMU

RAMTEK(RTK) NAGPUR(NGP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
RAMTEK(RTK) Starts 21:25 0 0.0
AMDI HALT(AMDI) 21:34 21:35 1 5.8
DUMRI KHURD(DKU) 21:39 21:41 2 11.5
KANTHAN JN(KNHN) 21:57 21:59 2 23.3
KAMPTEE(KP) 22:04 22:06 2 27.7
KALAMNA(KAV) 22:21 22:23 2 35.5
ITWARI(ITR) 22:39 22:41 2 38.1
NAGPUR(NGP) 23:10 Ends 0 42.3