Back SRIKAKULAM ROAD - PALASA MEMU

SRIKAKULAM ROAD(CHE) PALASA(PSA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SRIKAKULAM ROAD(CHE) Starts 11:05 0 0.0
URLAM(ULM) 11:12 11:13 1 9.9
TILARU(TIU) 11:21 11:22 1 19.8
HARISHCHANDRAPURAM(HCM) 11:27 11:28 1 25.1
KOTABOMMALI(KBM) 11:36 11:37 1 33.3
DINDU GOPALA PURAM HALT(DGB) 11:43 11:44 1 41.2
NAUPADA JN(NWP) 11:51 11:52 1 47.2
ROUTHPURAM HALT(RMZ) 11:58 11:59 1 54.4
PUNDI(PUN) 12:06 12:07 1 60.7
PALASA(PSA) 12:40 Ends 0 72.9