Back BHADRACHALAM ROAD - VIJAYAWADA MEMU

BHADRACHALAM RD(BDCR) VIJAYAWADA JN(BZA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHADRACHALAM RD(BDCR) Starts 13:45 0 0.0
BETHAMPURDI(BTPD) 13:57 13:58 1 9.7
TADAKALPUDI(TPY) 14:08 14:09 1 16.7
CHIMA PAHAD(CMW) 14:21 14:22 1 25.9
GANDHIPURAM HALT(GHPU) 14:30 14:31 1 33.4
KAREPALLI(KRA) 14:40 14:41 1 38.9
POCHARAM(PCZ) 14:52 14:53 1 47.4
DORNAKAL JN(DKJ) 15:20 15:25 5 54.4
PAPATAPALLI(PPY) 15:39 15:40 1 62.8
MALLEMADUGU(MLMG) 15:45 15:46 1 68.4
KHAMMAM(KMT) 15:54 15:55 1 77.3
PANDILLAPALLI(PNDP) 16:04 16:05 1 86.7
CHINTA KANI(CKN) 16:11 16:12 1 93.1
NAGALWANCHA(NVC) 16:19 16:20 1 99.3
BONA KALU(BKL) 16:29 16:30 1 105.2
MOTIMARI(MTMI) 16:37 16:38 1 115.7
MADHIRA(MDR) 16:45 16:46 1 122.1
ERRUPALEM(YP) 17:02 17:03 1 137.7
GANGINENI(GNN) 17:11 17:12 1 148.0
CHERUVU MADHAVARAM(CVV) 17:19 17:20 1 155.1
KONDAPALLI(KI) 17:34 17:35 1 162.2
RAYANAPADU(RYP) 17:44 17:55 11 167.8
VIJAYAWADA JN(BZA) 18:55 Ends 0 176.4