Back MARIKUPPAM - BAIYYAPPANAHALI MEMU

MARIKUPPAM(MKM) BAIYYAPPANAHALI(BYPL) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MARIKUPPAM(MKM) Starts 15:20 0 0.0
CHAMPION(CHU) 15:24 15:25 1 2.0
OORGAUM(OGM) 15:28 15:29 1 4.2
COROMANDEL(COL) 15:33 15:34 1 6.7
BEML NAGAR(BEML) 15:38 15:39 1 8.6
BANGARAPET(BWT) 15:54 15:55 1 15.8
MARALAHALLI(MZV) 16:02 16:03 1 22.0
TYAKAL(TCL) 16:08 16:09 1 28.0
BYATRAYANHALLI(BFW) 16:16 16:17 1 32.5
MALUR(MLO) 16:25 16:26 1 42.8
DEVANGONTHI(DKN) 16:34 16:35 1 55.0
WHITEFIELD(WFD) 16:42 16:43 1 62.8
HOODI HALT(HDIH) 16:47 16:48 1 67.4
KRISHNARAJAPURAM(KJM) 16:54 16:56 2 72.2
BAIYYAPPANAHALI(BYPL) 17:10 Ends 0 74.9