Back ROHTAK - OLD DELHI MEMU

ROHTAK JN(ROK) OLD DELHI(DLI) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 15:50 0 0.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 15:57 15:58 1 6.1
KHARAWAR(KRZ) 16:04 16:05 1 11.9
ISMAILA HARYANA(ISM) 16:11 16:12 1 18.6
SAMPLA(SPZ) 16:17 16:18 1 22.3
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 16:23 16:24 1 27.0
ASAUDAH(ASE) 16:30 16:31 1 32.2
BAHADURGARH(BGZ) 16:37 16:39 2 40.2
GHEVRA(GHE) 16:45 16:46 1 46.9
MUNDKA(MQC) 16:51 16:52 1 50.0
NANGLOI(NNO) 16:57 16:58 1 52.7
MANGOLPURI(MGLP) 17:03 17:04 1 56.0
SHAKURBASTI(SSB) 17:21 17:23 2 59.6
DAYA BASTI(DBSI) 17:31 17:32 1 64.3
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 17:36 17:37 1 65.4
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 17:41 17:42 1 67.2
OLD DELHI(DLI) 18:10 Ends 0 69.9