Back ROHTAK - OLD DELHI MEMU

ROHTAK JN(ROK) OLD DELHI(DLI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 16:15 0 0.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 16:21 16:22 1 6.1
KHARAWAR(KRZ) 16:28 16:29 1 11.9
ISMAILA HARYANA(ISM) 16:36 16:37 1 18.6
SAMPLA(SPZ) 16:42 16:43 1 22.3
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 16:48 16:49 1 27.0
ASAUDAH(ASE) 16:55 16:56 1 32.2
BAHADURGARH(BGZ) 17:04 17:05 1 40.2
GHEVRA(GHE) 17:12 17:13 1 46.9
MUNDKA(MQC) 17:17 17:18 1 50.0
NANGLOI(NNO) 17:22 17:23 1 52.7
MANGOLPURI(MGLP) 17:28 17:29 1 56.0
SHAKURBASTI(SSB) 17:36 17:38 2 59.6
DAYA BASTI(DBSI) 17:46 17:47 1 64.3
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 17:50 17:51 1 65.4
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 17:56 17:57 1 67.2
OLD DELHI(DLI) 18:20 Ends 0 69.9