Back ROHTAK - OLD DELHI MEMU

ROHTAK JN(ROK) OLD DELHI(DLI) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 21:00 0 0.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 21:07 21:08 1 6.1
KHARAWAR(KRZ) 21:14 21:15 1 11.9
ISMAILA HARYANA(ISM) 21:22 21:23 1 18.6
SAMPLA(SPZ) 21:28 21:29 1 22.3
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 21:34 21:35 1 27.0
ASAUDAH(ASE) 21:40 21:41 1 32.2
BAHADURGARH(BGZ) 21:50 21:51 1 40.2
GHEVRA(GHE) 21:57 21:58 1 46.9
MUNDKA(MQC) 22:03 22:04 1 50.0
NANGLOI(NNO) 22:09 22:10 1 52.7
MANGOLPURI(MGLP) 22:15 22:16 1 56.0
SHAKURBASTI(SSB) 22:26 22:28 2 59.6
DAYA BASTI(DBSI) 22:36 22:37 1 64.3
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 22:40 22:41 1 65.4
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 22:44 22:45 1 67.2
OLD DELHI(DLI) 23:10 Ends 0 70.0