Back ROHTAK - OLD DELHI MEMU

ROHTAK JN(ROK) OLD DELHI(DLI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 13:30 0 0.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 13:36 13:37 1 6.1
KHARAWAR(KRZ) 13:43 13:44 1 11.9
ISMAILA HARYANA(ISM) 13:51 13:52 1 18.6
SAMPLA(SPZ) 13:57 13:58 1 22.3
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 14:04 14:05 1 27.0
ASAUDAH(ASE) 14:11 14:12 1 32.2
BAHADURGARH(BGZ) 14:20 14:21 1 40.2
GHEVRA(GHE) 14:28 14:29 1 46.9
MUNDKA(MQC) 14:33 14:34 1 50.0
NANGLOI(NNO) 14:38 14:39 1 52.7
MANGOLPURI(MGLP) 14:44 14:45 1 56.0
SHAKURBASTI(SSB) 15:06 15:08 2 59.6
DAYA BASTI(DBSI) 15:16 15:17 1 64.3
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 15:20 15:21 1 65.4
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 15:26 15:27 1 67.2
OLD DELHI(DLI) 15:45 Ends 0 69.9