Back NEW DELHI - ROHTAK MEMU

NEW DELHI(NDLS) ROHTAK JN(ROK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NEW DELHI(NDLS) Starts 9:25 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 9:38 9:39 1 4.0
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 9:43 9:44 1 5.7
DAYA BASTI(DBSI) 9:47 9:48 1 6.8
SHAKURBASTI(SSB) 9:54 9:56 2 11.5
MANGOLPURI(MGLP) 10:03 10:04 1 15.2
NANGLOI(NNO) 10:09 10:10 1 18.4
MUNDKA(MQC) 10:14 10:15 1 21.2
GHEVRA(GHE) 10:19 10:20 1 24.3
BAHADURGARH(BGZ) 10:27 10:28 1 30.9
ASAUDAH(ASE) 10:36 10:37 1 38.9
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 10:43 10:44 1 44.1
SAMPLA(SPZ) 10:49 10:50 1 48.8
ISMAILA HARYANA(ISM) 10:55 10:56 1 52.5
KHARAWAR(KRZ) 11:03 11:04 1 59.2
ASTHAL BOHAR(ABO) 11:10 11:11 1 65.1
ROHTAK JN(ROK) 11:30 Ends 0 71.1