Back NEW DELHI - ROHTAK MEMU

NEW DELHI(NDLS) ROHTAK JN(ROK) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NEW DELHI(NDLS) Starts 9:25 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 9:38 9:39 1 4.0
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 9:43 9:44 1 5.7
DAYA BASTI(DBSI) 9:47 9:48 1 6.9
SHAKURBASTI(SSB) 9:54 9:56 2 11.6
MANGOLPURI(MGLP) 10:02 10:03 1 15.1
NANGLOI(NNO) 10:08 10:09 1 18.4
MUNDKA(MQC) 10:14 10:15 1 21.2
GHEVRA(GHE) 10:20 10:21 1 24.2
BAHADURGARH(BGZ) 10:28 10:29 1 30.8
ASAUDAH(ASE) 10:37 10:38 1 38.9
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 10:44 10:45 1 44.1
SAMPLA(SPZ) 10:49 10:50 1 48.8
ISMAILA HARYANA(ISM) 10:56 10:57 1 52.3
KHARAWAR(KRZ) 11:05 11:06 1 59.1
ASTHAL BOHAR(ABO) 11:13 11:14 1 64.9
ROHTAK JN(ROK) 11:30 Ends 0 71.0