Back PHAPHUND - KANPUR CENTRAL MEMU

PHAPHUND(PHD) KANPUR CENTRAL(CNB) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PHAPHUND(PHD) Starts 6:00 0 0.0
KANCHAUSI(KNS) 6:08 6:09 1 8.8
PARA JANI HALT(PJY) 6:16 6:17 1 14.1
JHINJHAK(JJK) 6:23 6:24 1 19.9
AMBIAPUR(AAP) 6:38 6:39 1 30.0
RURA(RURA) 6:47 6:48 1 38.8
ROSHAN MAU(RMW) 7:01 7:02 1 46.5
MAITHA(MTO) 7:08 7:09 1 50.5
BHAUPUR(BPU) 7:18 7:19 1 60.5
PANKI DHAM(PNKD) 7:28 7:29 1 71.8
KANPUR GOODS MARSHAL(GMC) 7:38 7:39 1 81.9
KANPUR CENTRAL(CNB) 8:05 Ends 0 83.1