Back KANPUR CENTRAL - PHAPHUND MEMU

KANPUR CENTRAL(CNB) PHAPHUND(PHD) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KANPUR CENTRAL(CNB) Starts 19:10 0 0.0
KANPUR GOODS MARSHAL(GMC) 19:21 19:22 1 1.1
PANKI(PNK) 19:29 19:30 1 11.3
BHAUPUR(BPU) 19:39 19:40 1 22.5
MAITHA(MTO) 19:49 19:50 1 32.4
ROSHAN MAU(RMW) 19:55 19:56 1 36.5
RURA(RURA) 20:07 20:08 1 44.1
AMBIAPUR(AAP) 20:15 20:16 1 52.9
JHINJHAK(JJK) 20:24 20:25 1 63.1
PARA JANI HALT(PJY) 20:32 20:33 1 68.8
KANCHAUSI(KNS) 20:38 20:39 1 74.1
PHAPHUND(PHD) 20:55 Ends 0 82.9