Back KANPUR CENTRAL - PHAPHUND MEMU

KANPUR CENTRAL(CNB) PHAPHUND(PHD) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KANPUR CENTRAL(CNB) Starts 19:10 0 0.0
KANPUR GOODS MARSHAL(GMC) 19:21 19:22 1 1.2
PANKI DHAM(PNKD) 19:29 19:30 1 11.3
BHAUPUR(BPU) 19:39 19:40 1 22.6
MAITHA(MTO) 19:49 19:50 1 32.6
ROSHAN MAU(RMW) 19:55 19:56 1 36.6
RURA(RURA) 20:07 20:08 1 44.3
AMBIAPUR(AAP) 20:16 20:17 1 53.1
JHINJHAK(JJK) 20:25 20:26 1 63.2
PARA JANI HALT(PJY) 20:33 20:34 1 69.0
KANCHAUSI(KNS) 20:39 20:40 1 74.3
PHAPHUND(PHD) 20:55 Ends 0 83.1